תכירו אותי

היי, אני ממש שמח שאתם פה, זה אומר שהתחברתם אליי, אל האומנות שלי ולחזון שלי .

אני רוצה שתכירו אותי קצת יותר, בכל זאת, אחת היצירות שלי תהיה בעתיד על הקיר שלכם והיצירות שלי הן חלק מהלב שלי .

אז אני אלברט לוי, בן 23, אנחנו חמישה אחים ואחיות במשפחה, נולדתי בקרית אתא וכיום אני מתגורר בהרצליה, פה גם נמצאת הגלריה שלי .

אתם תופתעו לגלות אבל את דרכי האומנותית התחלתי סהכ לפני כשנה וחצי, לפני כן הקשר ביני לבין אומנות לא היה קיים בכלל .

שירתתי כלוחם ביחידת הקומנדו מגלן, שירות סדיר וקבע, במהלך שירותי כלוחם בקבע חיפשתי לעשות משהו שימלא אותי יותר מבפנים, באחד מסופי השבוע חזרתי הביתה ומשהו פנימי הוביל אותי לכיוון קנבס קטן, מכחול וצבעים שהיו לנו במחסן, ציירתי בכל הסוף שבוע הזה ציור קטן לחדר הפרטי שלי, שבועיים לאחר מכן חזרתי הביתה ושוב אני מוצא את עצמי מצייר עוד ציור קטן לחדר שלי, לאט לאט הבנתי שאני כל כך אוהב את זה וזה ממש ממלא אותי מבפנים בתחושות של שקט ושלווה אמיתי, תחושות שלא חוויתי לפני כן מעולם !

לקראת סיום השירות כבר התחלתי לפרסם את האומנות שלי בקרב חברים משפחה וברשתות החברתיות, התחלתי לקבל הזמנות בודדות..

מיד עם השחרור הבנתי שאין שום סיכוי שאני הולך לעבוד בעבודה רגילה כמו כולם או טס למזרח כדי לעשן סמים, הבנתי שהיעוד שלי גדול מכל זה ושאני צריך להגשים את עצמי, פתחתי את הסטודיו הראשון שלי בקרית אתא .

הייתי צעיר בן 22 עם חלום גדול, מחפש את עצמי ומפלס את דרכי בעולם האומנות המפחיד, הייתי עם אמונה ותשוקה ולא עצרתי לרגע, גם כשהיה קשה, והיה מאוד קשה .

הכיף הכי גדול שלי הוא ליצור יצירות שהן צבעוניות, משהו בצבעים גורם לי לתחושות של חופש, כיף, שמחה, אושר – אלו ערכים שאני מזדהה איתם מאוד כבן אדם, קשה להוריד את החיוך מהפנים שלי .

במשך שנה התקדמתי לאט לאט אבל בצעדי ענק בעולם הזה, הפצתי את האומנות ואת החזון שלי בכל מקום שרק הייתי יכול .

כיום, שנה וחצי מהיום שבו החזקתי מכחול ראשונה, הגלריה שלי נמצאת בהרצליה, אני יוצר בתשוקה מטורפת עם כיף גדול ותחושת סיפוק וגאווה עצומה שהיצירות שלי נמצאות כבר אצל מעל 700 משפחות מאושרות בכל העולם .

עכשיו כשאתם קצת יותר מכירים אותי חשוב שתדעו שאני פה בשבילכם, אני אישית ולא אף אחד אחר, כדי לעזור לכם, לייעץ לכם ולדייק אתכם במטרה לבחור את היצירה שתגרום לכם להתאהב בבית שלכם באמת, יצירה שתאיר ותעיר את חלל ביתכם בצורה שאין ביכולתכם לדמיין כרגע .

תהנו ותתרשמו ממגוון היצירות בגלריה שלי, נרגש שאחת מהן בקרוב תעטר את קירות ביתכם (: